Театр на Жуках запустив англійську і українську версії сайту

06.11.2014

Театр на Жуках першим серед харківських театрів запустив повноцінні україно- та англомовні версії свого сайту і, на разі, практично вся інформація про колектив представлена трьома мовами.IMG_3079

“Російська версія для нас є базовою, оскільки, в основному, ми граємо вистави російською мовою. У той же час, ми український театр і хочемо, щоб саме так нас ідентифікували оточуючі”, – зазначив Д.Терновий.

Крім того, він наголосив, що ще кілька років тому театр почав гостро відчувати необхідність англомовного ресурсу як важливого інструменту для розвитку.

«Ми давно рухаємося у європейському напрямі, реалізували кілька міжнародних проектів, запустили програму «Театральне вікно в Європу», беремо участь у міжнародних фестивалях і постійно спілкуємося з закордонними колегами. У якийсь момент стало зрозуміло, що англомовна версія нам просто необхідна як постійний робочий інструмент, який дає нові можливості для розвитку», – додав продюсер театру.

У театрі вирішили не обмежуватися представницькими сторінками, а зробити повноцінні перекладені версії основних розділів сайту.

Переклад забезпечується акторами колективу.

Крім того, на сайті з’явилися прямі посилання на сторінки театру в соціальних мережах: Facebook, В контакті, а також на відеоканал на Youtube.

Театр на Жуках за час свого існування реалізував ряд інтернаціональних проектів, зокрема, зробив експериментальну бліц-постановку з волонтерами з Німеччини, Японії, Польщі, Швеції; організував міжнародний театральний фестиваль-майстерню «Хартенберга» в Чехії; запустив проект «Театральне вікно в Європу», у рамках якого в Україну приїжджали з виставами і майстер-класами театри з Польщі та Франції.