Театр на Жуках вперше виступить у Києві

10.03.2015

Харківський Театр на Жуках вперше виступить перед столичним глядачем з виставою за шекспірівською трагедією «Ромео і Джульєтта»._IGP8567_novyj razmer

«Ми неодноразово грали на фестивалях в Україні, Польщі, Чехії, але досі жодного разу не добиралися до Києва. Завдяки підтримці агентство Тайм-Арт, такий виступ став можливим », – сказав продюсер Театру на Жуках Дмитро Терновий.

Він повідомив, що для першого показу у Києві «Жуки» вибрали саме «Ромео і Джульєтту», одну з нових постановок, яка сьогодні багато в чому визначає обличчя театру.

«З одного боку, це, безумовно, режисерський спектакль, образне прочитання шекспірівської трагедії, що вимагає гранично точної і злагодженої командної роботи. З іншого – це величезний творчий простір для акторів, які в процесі дії «перестрибують» з одного персонажа в інший», – зазначив Д.Терновой.

Якщо спектакль сподобається киянам, можливо, до кінця поточного сезону Жуки приїдуть до Києва ще раз, сказав він.

Вистава «Ромео і Джульєтта» випущена Театром на Жуках навесні 2013 року. Режисер-постановник – художній керівник театру Ольга Тернова. Постановку відзначено дипломами «За творчий пошук» професійного та альтернативного журі на міжнародному фестивалі Homo Ludens-2013 в Миколаєві.

Вистава відбудеться 18 березня о 19.00 на малій сцені Палацу «Україна», продажем квитків займається агенція «Партер».