У Театрі на Жуках – французька весна

03.03.2017
«Жуки» після деякої перерви випускають прем’єру, поставлену на основі французької драматургії. Новий спектакль, який буде йти протягом усього березня, отримав назву «Amour de trois, або Три етюду з пістолетом»._IGP2267
В основі роботи – «Дивний світ театру» Марселя Мітуа, «Приїжджий з Рангуна» Гі Абекассіс, і третя частина, поставлена ​​за мотивами п’єси Жаміака Ів «Месьє Амількар, або Людина, яка платить». Всі три мініатюри вирішені в своїх жанрах, але об’єднані спільною ідеєю, формою і розігруються одним акторським складом.
Як зазначила режисер і художній керівник театру Ольга Тернова, у нової роботи є свої особливості.
«Це наша традиція – постійно пробувати щось нове, різні жанри, напрямки. В даному випадку ми взяли некласичний драматургічний матеріал, досить сучасний, і перенесли його в наші дні. На відміну від більшості робіт, виконаних в дусі режисерського театру, тут виконавці отримали більше свободи, можливості для імпровізації і самостійного пошуку », – сказала вона.
Крім того, за її словами, постановка «змусила ще раз переглянути можливості нашого залу і поставити в ньому все з ніг на голову».
«Думаю, це той спектакль, на якому глядач зможе відпочити, зарядитися позитивними емоціями, цьому сприяє і жанр, і ігрова форма, і хороша музика», – додала О.Терновая.
Прем’єра «Amour de trois, або Три етюду з пістолетом» відбудеться 4 березня.