Нова вистава «Жуків» відзначена двома нагородами міжнародного фестивалю Homo Ludens

15.10.2013

Вистава Театру на Жуках «Ромео і Джульєтта», прем’єра якої відбулася у кінці минулого сезону, відзначена спеціальними дипломами «За творчий пошук» професійного та альтернативного журі на міжнародному фестивалі Homo Ludens (Людина, що грає).Новый спектакль «Жуков» отмечен двумя наградами международного фестиваля Homo Ludens

Фестиваль проходив у Миколаєві на трьох майданчиках з 4 по 12 жовтня. У ньому взяли участь більше двадцяти театрів з п’яти країн, переважно державні та муніципальні. Колективи оцінювали два журі, професійне та альтернативне, яке складалося з журналістів і молодих критиків.

Саме виставою «Ромео і Джульєтта» 7 жовтня відкрилась нова, експериментальна, сцена в Миколаївському академічному театрі російської драми.

Крім того, в рамках фестивалю відбувся майстер-клас режисера Театру на Жуках Ольги Тернової, за яким спостерігали актори, студенти і викладачі театральних вузів. Заняття було присвячене темі «Кола уваги і атмосфера».

«Спочатку на сцені були тільки ми, але вже через десять хвилин багато хто підтягнувся на майданчик, так що в цілому у тренінгу взяли участь до тридцяти осіб», – розповів продюсер театру Дмитро Терновий.

«Була дуже хороша атмосфера, чудові відгуки і з приводу майстер-класу, і з приводу вистави, деякі глядачі поділилися своїми враженнями на нашому сайті, ми відчули і великий інтерес з боку ЗМІ, дали кілька телеінтерв’ю», – повідомив він, нагадавши, що «Жуки» вперше брали участь у фестивалі професійних колективів.

«Дві рівні нагороди від основного і альтернативного журі кажуть про визнання високої якості роботи. Ми, зрозуміло, хочемо подякувати організаторів фестивалю та привітати переможців у інших номінаціях, колективи, серед яких є і наші друзі », – зазначив Д. Терновий.