Контактна інформація

Як потрапити на виставу?

Потрапити на вистави Театру на Жуках можна за попереднім записом, який ведеться за телефоном 097 6684908 або за e-mail nazhukah@gmail.com

Записуючись на виставу, залишайте, будь ласка, контактний номер телефону, щоб за необхідності ми могли зв’язатися з Вами.

Благодійний внесок на розвиток театру робиться при вході на виставу. Зараз цей внесок становить 100 грн.

Театр знаходиться за адресою: Харків, вул. Астрономічна, 41, ліве крило приватної гімназії «Очаг»

 

Чого ми очікуємо?

Шановні глядачі! Театр має у своєму розпорядженні невеликий зал, розрахований усього на 46 місць. Камерна обстановка сприяє створенню унікальної атмосфери поглинутості театральним дійством.

Тут актор відчуває подих глядача, а глядач відчуває подих актора. Тут відбувається безпосередня, очі в очі, зустріч, яка не терпить брехні чи фальшу. Але такий контакт чутливий до зовнішніх подразників.

Тому ми просимо з розумінням поставитися до кількох наших прохань.

1. Вимикайте, будь ласка, свої мобільні телефони на час вистави.

2. Під час вистави у нас не прийнято вести фото- і відеозйомку, оскільки в такому малому просторі вона неминуче заважає іншим глядачам і акторам. Театр має велику кількість фото- і відеоматеріалів, і ми готові поділитися ними з бажаючими.

3. У разі, якщо Ви заздалегідь записалися на виставу і з якихсь екстрених причин все ж не зможете відвідати її, будь ласка, сповістіть нас про це завчасно, щоб ми могли заповнити вільні місця, які утворилися.

 

Розташування

Театр на Жуках розташований у селищі Жуковського за адресою: вулиця Астрономічна, 41 (ліве крило приватної гімназії «Очаг»). Вулиця Астрономічна добре відома харків’янам двома своїми пам’ятками. По-перше, власне, гімназією «Очаг», найстарішою в місті приватною школою. По-друге, аквапарком «Хвиля», першим у місті спортивно-оздоровчим комплексом такого формату.

«Очаг» розташований у будівлі колишнього дитячого садка (фактично остання будівля по вулиці Астрономічній), театр знаходиться у лівому крилі гімназії і має окремий вхід.

Селище Жуковського має хорошу транспортну розв’язку, як з центром міста, так і з іншими його районами (Салтівка, Павлове Поле, Олексіївка, Холодна Гора). Тому віддаленість «Жуків» надумана і, звичайно, не може бути перешкодою для справжніх театралів.

Наприклад, якщо до Будинку Актора від скляного виходу метро «Університет» можна дійти за 15-20 хвилин, то до Театру на Жуках глядач дістанеться приблизно за 25-30 хвилин. А ті, хто має власний транспорт, подолають дистанцію від «Стєкляшки» до нас і до того ж Будинку Актора приблизно за однаковий час.

 

Як добиратися?

Дістатися до нас простіше, ніж про це розповісти.

Для тих, хто їде автомобілем

Їхати від центру по вул. Сумській до автостанції у Лісопарку, за нею повернути праворуч на вулицю Академіка Проскури, за ринком повернути наліво на вулицю Астрономічну (поворот позначений вказівником на аквапарк «Хвиля»), їхати прямо доки дорога не закінчиться перед будівлею колишнього дитячого садка, нині – гімназії «Очаг». Головне – нікуди з вулиці Астрономічної не повертати. Доїхати від центру можна за 15-20 хвилин.

Для тих, хто їде громадським транспортом (основні маршрути)

З центра міста

Від станції метро «Університет» («Стєкляшка»):

- Автобусний маршрут N65 (проїжджає повз парк Горького, Лісопарк, автостанцію), їхати до кінцевої (церква). Далі: пройти по ходу руху до дев’ятиповерхових будинків, щоб вони залишалися по праву руку; повернути в перший провулок вліво, пройти повз кілька будинків приватного сектора до вул. Астрономічної і в ста кроках з правого боку буде гімназія «Очаг». Тривалість пішохідної частини маршруту – приблизно п’ять-шість хвилин, у цілому дорога складе близько 30-35 хвилин.

- Або автобус N278, вийти за одну зупинку до кінцевої (на зупинці «Магазин «Поляна») і йти вперед по ходу руху по вулиці Астрономічній приблизно сім-вісім хвилин, поки дорога не приведе до колишнього дитсадка, нині гімназії «Очаг». В цілому, дорога складе близько 30-35 хвилин.

 

Від станції метро «Наукова»:

- Маршрутне таксі N33 (їде від площі Свободи по пр. Леніна, повз станцію метро «Наукова», через станцію метро «23 серпня», повз кінотеатр ім. Довженка, через міст на Сокольники, потім по Сумській та повертає на селище Жуковського). Вийти за одну зупинку до кінцевої (зупинка «Магазин «Поляна») і йти вперед по ходу руху по вул. Астрономічній приблизно сім-вісім хвилин, поки дорога не приведе до колишнього дитсадка, нині гімназії «Очаг». Уся дорога складе приблизно 40 хвилин.

 

З району Салтівки

Від станції метро «Академіка Барабашова»:

- Автобус N240 (проїжджає повз станцій метро «Студентська», «Героїв Праці», гіпермаркет «Караван», Піски, піднімається по узвозу Жилярді і повертає на сел. Жуковського). Їхати до кінцевої (церква). Далі: пройти по ходу руху до дев’ятиповерхових будинків, щоб вони залишалися по праву руку, звернути в перший провулок вліво, пройти повз кілька будинків приватного сектора до вул. Астрономічної і в ста кроках з правого боку буде гімназія «Очаг».

 

Від магазину «Океан»:

Маршрутне таксі N247 (проїжджає повз станцію метро «Героїв Праці», гіпермаркет «Караван», Піски, піднімається по узвозу Жилярді і повертає на сел. Жуковського). Вийти за одну зупинку до кінцевої (зупинка «Магазин «Поляна») і йти вперед по ходу руху по вул. Астрономічній приблизно сім-вісім хвилин, поки дорога не приведе до колишнього дитсадка, нині гімназії «Очаг».

 

З району Холодної Гори

Від станції метро «Холодна Гора»:

Маршрутне таксі N302 (проїжджає повз залізничний вокзал, далі по вулиці Клочківській повз супермаркети «Будмен» і «Восторг», піднімається до станції метро «23 серпня», далі їде повз кінотеатр ім. Довженка, через міст на Сокольники, потім по Сумській та звертає на селище Жуковського). Їхати до кінцевої (церква). Далі: пройти по ходу руху до дев’ятиповерхових будинків, щоб вони залишалися по праву руку; повернути в перший провулок вліво, пройти повз кілька будинків приватного сектора до вул. Астрономічної і в ста кроках з правого боку буде гімназія «Очаг». Тривалість пішохідної частини маршруту – приблизно п’ять-шість хвилин, у цілому дорога складе близько години.

 

З району «Павлового Поля»

На повороті напроти «Солдата» з боку ринку сісти в прохідні маршрутки N302 і їхати до кінця (див. вище) або N33 і вийти за одну зупинку до кінцевої (див. вище). Вся дорога становитиме приблизно 30 хвилин.

 

Як підтримати?

Якщо у Вас виникло бажання надати матеріальну підтримку театру, Ви можете перерахувати кошти на його рахунок.

Вибачте, ця функція тимчасово недоступна, наші банківські реквізити зараз змінюються…