Партнери та друзі

Друзі

Євген Медреш

Евгений МедрешТа людина, завдяки одному слову якої все і почалося… Говорити «так», як відомо, набагато складніше, ніж «ні». Директор «Очага» – з тих керівників, який не боїться сказати «так» новим ідеям. Напевно, тому навколо нього завжди збирається так багато яскравих особистостей. Напевно, тому в коридорах найстарішої приватної гімназії Харкова і живе особливий дух творчої свободи. «Можна ми побудуємо тут камерний театр?» – питання прозвучало на порозі найзанедбанішого приміщення гімназії, вщент забитого всіляким мотлохом. «Так», – відповів директор «Очага» без особливих роздумів. Він став першим, хто повірив у божевільний, здавалося б, задум, почувши про який багато хто крутив пальцем біля скроні. Його «так» стало тим ключиком, завдяки якому в гімназії «Очаг» і відкрився Театр на Жуках. Після цього лишалося тільки взяти і побудувати…

 

Геннадій Хмельницький

Геннадий Хмельницкий Без нього все це було б просто неможливо. Те, що він робить для кожного з нас і для театру в цілому, не можна вмістити в рамки повсякденних понять «спонсорство», «партнерство», «меценатство». Він не просто підтримує проект, а робить це так гаряче, просто, чуйно, безкорисливо, з такою повагою, щирим хвилюванням і розумінням, як можуть робити тільки справжні друзі. Чим можна виміряти і з чим порівняти відчуття щастя? Чим можна виміряти і з чим порівняти почуття подяки до людини, яка дарує тобі можливість займатися улюбленою справою? Якими словами описати все це, не знецінивши і не спростивши? Його вчинки вказують на рідкісний душевний дар, вони з розряду того неймовірного, що наближає життя до дива. «Дякуємо! Дякуємо багато разів!» (У. Шекспір)

 

Юрій Белотицький

Барон Бела собственной персонойОдин з найвідоміших програмістів Харкова, розробник і автор ряду відомих мережевих проектів, до якого завжди стоїть довга черга замовників, створив для Театру на Жуках сайт, інструмент, без якого сьогодні неможливе існування колективу. Створив просто так, з дружніх почуттів, так би мовити, за красиві очі і шляхетні помисли. Але і на тому справа не закінчилася, бо не кидати ж нас, комп’ютерно-безграмотних, напризволяще… І добродушно бурмочучи, web-гуру і медіамагнат особисто підтримує поточне життя ресурсу і навіть розвиває його, приділяючи нам хвилини у своєму переповненому завданнями графіку. Не втрачаємо надії на щасливий день, коли ця дивовижна людина зможе знайти час для того, щоб приїхати на виставу і на власні очі переконатися: ми існуємо не тільки у віртуальному просторі.

 

Лана Герштейн

Лана ГерштейнПоява в житті Театру на Жуках цієї талановитої людини – окрема дивовижна історія. Художниця (http://www.lanushart.com), вже більше 20-ти років проживає в Ізраїлі, дізнавшись про проект, прислала нам лист із пропозицією розробляти сценографію для вистав. Саме вона створила логотип театру і дизайн сайту. Саме її дві роботи, надіслані в подарунок до Дня театру в 2008 році, прикрашають сьогодні наш зал. Лана з тих людей, які володіють рідкісним умінням радіти чужій радості, як своїй власній. Вона готова активно підтримати всі наші починання і, незважаючи на відстань, яка нас розділяє, стала справжнісіньким турботливим і уважним другом, на якого ми завжди можемо покластися.

 

Інтернет-партнер

Українська пошукова система Мета – головний Інтернет-партнер Театру на Жуках

 

 

Творчі партнери

Театр «Крик» (Польща)

Громадська організація «Хартенберга» (Чехія)

 

Інформаційні партнери

Медіа-група «Об’єктив»

Журнал і сайт «Що? Де? Коли? ”

Інтернет-портал «Реприза»

Міський розважальний портал «Незабаром»

Інформаційний портал «Медіапорт»

Інтернет-оглядач «Главное»

Інформаційне агентство «Статус-Кво»

Радіопрограма «Афішка»

NN-студія

Газета «Харьковские известия»

Сайт Харкова 057.ua

Харківський портал

Інтернет-газета «Харків Times»